Lajm

Kjo është 25 vjeçarja ish-asistentja e deputetit në ndërroi jete në tuaIet

Kjo është 25 vjeçarja ish-asistentja e deputetit në ndërroi jete në tuaIet/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Vajza ruse po karikonte telefonin kur u godit nga rryma elektrike në shtëpinë e saj në Novosibirsk, thonë raportet. Ajo ka punuar si asistentja e një deputeti në Rusi..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…