Lajm

Gruaja 32-vjeçe që ka 11 fëmijë është sërish shtazënë: Dua më shumë beba, Zoti na ka bekuar

Gruaja 32-vjeçe që ka 11 fëmijë është sërish shtazënë: Dua më shumë beba, Zoti na ka bekuar/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një nënë nga Arkansas City, Kansas, l indi trinjakë rreth një viti më parë, të cilët quhen Oliver, Asher dhe Abel.Mirëpo tani ajo po p ret fëmijën e 12 me burrin e saj Chris, 29 vjeç .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…