Lajm

E pazakontë: Dasma e ç iftit me mysafirë të v.dekur rreth e rrotull..?

E pazakontë: Dasma e ç iftit me mysafirë të v.dekur rreth e rrotull..?/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ashtu sic jane zhvilluar dasmat ne kete periudhe pandemie, mes frikes nga infektimi apo nga policia, te cuditshme, po aq e pazakonte eshte edhe kjo foto qe vjen nga nje cift i sapomartuar .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…