Lajm

E Beri Lekun Leter Kjo… Bleona Qerreti Me Avion Personal: “Çfarë Vesh Unë Sot E Kopjon Rihanna Dhe Motrat Kardashian Nesër

KENGETARJA BLEONA QERRETI E CILA PREJ DISA VITESH JETON NE LOS ANGELOS, KA HEDHUR NE RRJETIN E SAJ SOCIAL DISA FOTO TE REJA.
Sipas Bleones, shume kengetare te famshme ne bote, kane pelqyer stilin e te veshures se kengetares Shqiptare dhe e kane ko
pjuar mbas nje viti.

Ne foton e mesiperme, Bleona ka shenuar vitin 2015 dhe ne 2016-ten sipas kengetares tone, e ka kopjuar menjehere Rihanna stilin e saj.Me pas ne 2017-ten, nje tjeter kengetare dhe repere Amerikane me fame boterore, Nicki Minaj, ka kopjuar perseri Bleonen.Por nuk mbaron me kaq. Sipas Bleones edhe motrat Kardashian jane mahnitur mbas Qerretit dhe i kane kopjuar veshjen transparente … per me teper sht1p mb1 rrek1ame1n me p0shte dhe ju del v1dj0 e pl0te