Lajm

Dalin pamjet që po bëjnë namin në rrjet, Melisa me Andin drejt kurorëzimit të tyre

Dy ish-konkurrentët e emisionit të dashurisë “Për’puthen”, Melisa dhe Andi, janë përfolur vazhdimisht për një lidhje të mundshme mes tyre, ku shpeshherë ndjekësit i kanë kapur ‘mat’ dyshen duke bërë ‘shopping’. Por, që një gjë e tillë nuk është pranuar asnjëherë nga ta./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në rrjete sociale është duke qarkulluar një fotografi ku dyshja shihen pranë njëri-tjetrit dhe se mediat në Shqipëri raportojnë se dyshja janë kurorëzuar. Ndonëse nuk dihet se ndoshta e gjithë kjo mund të jetë pjesë e ndonjë videoklipi.Sht.ype në pjesën e rek.la.mës prit disa seconda edhe ju shfaqet video edhe fotot e lajmit…