Lajm

Burri i FLlRTON me dasmoret, nusja shqiptare bën NAMlN në dasmë (Video)

Burri i FLlRTON me dasmoret, nusja shqiptare bën NAMlN në dasmë/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Burri fIirton me dy dasmore, nusja çme ndet dhe fli rton me këngëtarin, kjo është tematika e videoklipit të këngëtares shqiptare Bebe Rexha e cila është bërë për herë të parë nuse pikërisht për këtë projekt..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…