Lajm

Arbana Osmani i dha gjí djalit dhe postoi foton, ka një deklaratë të madhe për gratë dhe vajzat: Jam e lumtur që…

Arbana Osmani i dha gjí djalit dhe postoi foton, ka një deklaratë të madhe për gratë dhe vajzat: Jam e lumtur që…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kjo nuk ishte hera e parë që Arbana bën këtë gjë dhe siç duket këto foto të saj kanë frymëzuar gjithë nënat e reja që të th yejnë tabunë për gj idh ëniën në publik.//.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…