Lajm

21 vite pa Fatmir Haklajn, e motra e tij bën deklaratën e fortë: Sali Berisha do përgjigjet për të gjitha ato që bëri!

Zylfi dhe Aishe Haklaj në emër të familjes Haklaj i janë përgjigjur me e-mail disa pyetjeve të Top Channel në lidhje me deklaratat më të fundit të Sali Berishës për rolin e Haklajve në vr as jen e Azem Hajdarit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Për herë të parë pas gati 20 vitesh Sali Berisha në një intervistë televizive përmend familjen Haklaj. Sipas jush përse tani kjo përmendje dhe një lum me akuza duke e quajtur Fatmirin dhe ata që vranë Azem Hajdarin ishin një bandë terroriste.?/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet