Lajm

Zbulohet e vërteta/ A e takon Robert Berisha vajzën e parë pasi u nda nga Nora Istrefi?

Arona Roberta Ademi Berisha, kështu quhet vajza e madhe e muzikantit, këngëtarit dhe tashmë prezantuesit Robert Berisha. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Pavarësisht se jeton prej vitesh në Angli dhe l arg zh urmës mediatike që është krijuar për vajzën e saj, nëna e vajzës, Aida, disa herë ka folur shkurtimisht për lidhjen e saj me Robertin dhe vajzën që e kanë bashkë. Aida pak kohë më parë e pat aku zuar Nora Istrefin se nuk po e lejonte Robertin ta takonte të bijën./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet