Lajm

Pros.titucion në qendër masazhi! Menaxheri nga Tirana rekrutonte vajza nëpërmjet gazetës, i detyronte të ofronin s*ks

Vihet në pranga, për shfrytëzim prostitucioni dhe për përshtatje të qendrave të masazheve për shfrytëzim prostitucioni, menaxheri i një qendre masazhi./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Procedohen penalisht dhe 4 shtetase, për veprën penale “Prostitucioni”.Specialistët e Seksionit për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, pasi kishin siguruar të dhëna në rrugë operative se disa shtetase shfrytëzoheshin për prostitucion nga menaxheri i një qendre masazhi, kanë organizuar punën për të dokumentuar veprimtarinë kriminale të këtij shtetasi./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet