Lajm

“Jam shtatzënë me të fejuarin, por vetëm dashnori ka lek dhe nuk di si tia bëjë”, 21-vjeçarja nga Tirana rrëfen historinë e padëgjuar

Jam një vajzë 21 vjeçe dhe jam e fejuar prej dy vitesh. Kam një javë që kam mësuar se jam shtatzënë me të fejuarin tim, por problemin është se ky nuk ka asnjë perspektivë, asnjë punë dhe nuk di çfarë të bëj. Fëmijët kërkojnë kushte dhe kanë shumë shpenzime./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Dua të tregoj që kam edhe një lidhje tjetër me një djalë i cili ka shumë para. Ai më thotë shpesh që të ndahem nga i fejuari që të krijojmë një jetë bashkë, por ky nuk e di që unë kam mbetur shtatzënë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet