Lajm

Fationi qenka i lidhur me Anën? “Çifti” i habit të gjithë me veprimin e tyre

Fillimisht ishte Fationi i cili në një emision televiziv, deklaronte se Ana duhej të dilte beqare nga Përputhen dhe në fakt ashtu ndodhi./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Por ditën e sotme duket se të dy në një farë mënyre kanë pranuar lidhjen mes tyre, edhe pse jo zyrtare.Ata të dy së bashku do të realizojnë një lojë, Giveaway, që zakonisht realizohet nga çiftet, siç po bën edhe Mevlani me Ledjanën./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet