Lajm

Andi në foto me tjetër, Jasmina e le pa fjalë me reagimin(Foto)

Diona ka publikuar sot disa foto të shkëputura nga xhirimet ku shfaqet me Andin dhe mes komenteve ka dalluar ai i Jasminës./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Tik tok, tik tok”, shkruan Andi duke treguar se mezi po pret publikimin e këngës.“Andi shumë i lezetshëm dukesh te kjo foto”, i replikon Jasmina, duke treguar se nuk është aspak xheloze që ai shfaqet krah një vajze tjetër.Klipi i Dionës mban titullin “Sheqer” dhe këngëtaren do ta shohim në momente të ëmbla me konkurrentin e “Përputhen”./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet