Lajm

47 vjeçarja në Tiranë kërkon ndihmë nga Policia: Më shpëtoni nga ish e dashura e burrit, ja cme ka bërë

Një 47-vjeçare, e cila përfundoi në dyert e gjykatës për t’u ndarë nga bashkëshorti, këmbëngul në polici se po kërcënohet nga ish e dashura e tij, një vajzë e re që e ka kontaktuar që në fazat e para të divorcit duke e pyetur: Vërtet po i jepni fund jetesës së bashku?/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Por kur gruaja ka pohuar fazën ku gjendej çifti në atë moment, disa muaj më vonë, të dy burrë dhe grua të ftuar nga gjyqtarja e çështjeve civile për t’u pajtuar dhe për t’i dhënë edhe një mundësi marrëdhënies pranuan të ribashkohen./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet