Lajm

Teksa Bëjnë Foto Atdheu E Kap Në Vendin E ‘Keq’ Antonelen [VIDEO]

Atdhe dhe Antonela, janë dy konkurrentet e emisionit Përputhen, që po pretendohen se mund të dalin çifte nga emisioni./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ata po vazhdojnë njohjen e tyre dhe po shihen edhe më afërte. Pas një debati që patën mes vetë, si duket të dy kanë ftohur gjakrat dhe janë shoqëruar sërishtë, Në llogarinë e Antoneles ajo publikoj një fotografi me Atdheun, teksa shihen shumë të afërt dhe vëmendje të madhe mori edhe pozicioni në foto i Atdheut… per me shume shih fotot duke sht1p mb1 rek1ame1n me p0shte dhe ju ha.pen pas 3sek