Lajm

Njihuni me gjyshen qe dhe nje vajze e re do e kishte zili (Video)

Njihuni me gjyshen qe dhe nje vajze e re do e kishte zili /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Që në Brazil jetojnë femrat më të bukurat në botë, kjo ka pak vend për diskutim, por që të kishte edhe kaq gjyshe seksi s’besoj se i kishte shkuar ndërmend ndonjërit. …Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…