Lajm

Ka akoma nga ato që thonë se Për’puthen nuk ka skenar, por kjo foto që po qarkullon në rrjet tregon të kundërtën

Por autorja e Përputhen dhe vetë protagonistët i kanë mohuar këto thashetheme. Megjithatë një foto interesante po qarkullon së fundmi në rrjet, ku duket skenari i takimit mes Atdheut dhe Antonelës.Shikovid me poshte:/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Përputhen është kthyer padiskutim në programin më të ndjekur televiz dhe këtë e tregojnë sondazhet e shumta të realizuara. Konkurrentët e emisionit kanë marrë goxha famë dhe kjo duket fare mirë në rrjetet sociale. Mirëpo jo rrallë herë janë bërë akuza se ky program shumë i shikuar është me skenar dhe se konkurrentët nuk janë të vërtetë.Por autorja e Përputhen dhe vetë protagonistët i kanë mohuar këto thashetheme. Megjithatë një foto interesante po qarkullon së fundmi në rrjet, ku duket skenari i takimit mes Atdheut dhe Antonelës.Shikovid me poshte:/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet