Lajm

Jam e lidhur me nje djale shum xheloz dhe eshte agre siv,cka kam faj une qe jam terheqese edhe kur kaloj gjith me shikojn…!!

Saher dal gjith me ngucin djemt,gjakun e kom qasi qe i boj per vete…-Peshendetje po ju shkruaj nga Fb i ni shoqe se skom qef me dit kush jam dhe ju peshendes krejt lexusve dhe komentusve e ksaj faqes deshta me/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

ju kallxu historin teme gati qe dy vjet jom n lidhjee me ni djal amo n fillim u sill shum mir me mu mblejkee dhurata e sene edhe pse gjith i kom thon ska nevoj e sene amo mblejke kalum mir tonshi ja nisi xhelozija e tonat t zezat ja nisi edhe shupak kaj her e ju shpeshtu zotnis edhe problemi ish qe e kryva krejt punen./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet