Lajm

EKSLUZIVE:Pasi i publikuan videon duke bere s*ks, kengetarja shqiptare kerkon demshperblim 200.000 €

Pas 13 vitesh nga publikimi për herë të parë i videos er.otike, këngëtarja dhe regjisorja Inis Gjoni është rikthyer protagoniste pasi do të ketë një përballje të re me Prokurorinë për Kr.imet e Rënda në Gjykatën e Lartë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kjo betejë ligjore, për të dytën herë në Gjykatën e Lartë, ka në thelb padinë e Gjonit kundër Prokurorisë, ku kërkon 200 mijë dollarë amerikanë dëmshpërblim për publikimin e një videoje in.time të saj në vitin 2004./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet