Lajm

Edi Rama synon Presidencën? Arjan Çani bën paralajmërimin b*mbë dhe nxjerr në pah prapaskena që askush s’i dinte

Edi Rama synon Presidencën? Arjan Çani bën paralajmërimin b*mbë dhe nxjerr në pah prapaskena që askush s’i dinte/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në një intervistë për studion e lajmeve të MCN TV, Çani është shprehur se nëse kryeministri Edi Rama do të marrë një mandat të tretë do të ndryshojë Kushtetutën si Putin”.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…