Lajm

Diten e saj te dasmes la nje karrige boshe per djalin i cili kishte nderruar jete, po kur sheh kush ulet aty ajo mbetet pa fjale..!!(Video)

Becky Turney është një grua 40 vjeçe me origjinë nga Alaska që ka jetuar makthin më të keq për çdo prind, pasi djali i saj Triston ndë.rroi jetë në moshën 19-vjeçare. Sidoqoftë, përkundër dhi.mbjes, Becky nuk kishte zgjidhje tjetër përveçse të vazhdonte jetën përpara./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Dy vjet pas humbjes tragjike të djalit të saj, ajo vendosi të martohej me burrin e ëndrrave të saj, Kelly Turney. Natyrisht, në këtë ditë shumë të veçantë Becky mendonte për Triston-in në çdo kohë dhe la një karrige boshe vetëm për të, me mesazhin e mëposhtëm yë shkruar mbi të:“Në ditën e dasmës tënde do të jem në qiell, çfarë mund të bëjUnë do të vij në tokë që ta kaloj këtë ditë të veçantë me ju, ndaj më ruani një vend, një karrige boshe. Ju nuk mund të më shihni, por unë do të jem aty! ”/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet