Lajm

Dashuria e një çifti ndaIohet nga prindërit e vajzës, mbërrin poIicia në emisionin e Arbana Osmanit (Video)

Dashuria e një çifti ndaIohet nga prindërit e vajzës, mbërrin poIicia në emisionin e Arbana Osmanit /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një histori rrënqethëse pritet të trasmetohet këtë të shtunë në TopChannel, në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” nga Arbana Osmani.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…