Lajm

Cfare Iu Ben Meshkujve? Ana Dhe Arsimi I Japin F.Und Lidhjes? Detajet Që Po I Bëjnë Të Gjithë Të Dyshojnë

“Lion, ti je dashuri dhe Ana të do shumë i bukuri im”, shkruante ajo, e emocionuar nga ky mesazh i sinqertë.Mirëpo së fundmi duket se gjërat mes tyre nuk po shkojnë siç duhet. Ana ka bërë sot një deklaratë që i ka habitur të gjithë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Pasi u zbulua lidhja e tyre e fshehtë, Ana Lleshi dhe Arsim Abduli kanë qenë një nga dyshet më të diskutuara në mediat rozë. “Iconstyle.al” siguroi edhe një foto të Anës dhe Arsimit në një ambient publik në kryeqytet, teksa pinin diçka e bisedonin me njëri-tjetrin, pa praninë e personave të tjerë. Më pas Ana tregoi se ka një marrëdhënie shumë të mirë edhe me djalin e Arsimit, pasi ndau në rrjete sociale një video të tij. Ajo ndau në InstaStory një video-mesazh të të voglit, i cili i thotë se e do shumë /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet