Lajm

Bëhet publike videoja e plotë/ Ja momentet kur vajzën 4 vjeç e nxorrën të gjallë pas 91 orësh nga rrënojat e tërmetit 7 ballë

Momentet e shpëtimit të vogëlushes Ayda Gezgin, e cila u zbulua 91 orë pas tërmetit në Izmir janë publikuar.Ajo ndodhej prej orësh në rrënojat e ndërtesës së apartamenteve në “Rıza Bey” në Izmir./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Presidenti i Ekipit, Cem Erdogan bëri që vajza e vogël të fliste, ndërsa e mbante fort dorën dhe e përkëdhelte. Vajza e vogël nuk donte k urrë të lëshonte dorën që po ë qetësonte në ato momente të vështira.Dialogu mes Aydas dhe heroit të saj në rrënoja. Cem Erdogan: Ne të duam shumë, në rregull. Je shumë e bukur, mos ki frikë vajza ime e bukur. E mësove emrin tim?/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet