Lajm

Policja e Kosovës vazhdon me pozat provokuese…

Ajo ka kohë që poston fotografi mjaft jos.hëse në llogarinë e saj Instagram. Së fundmi, ajo ka pu/blikuar një fotografi me një fustan të zi të shkurtër. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Për po.li.cen kosovare ka shkruar edhe revista britanike Express.co.uk. Aty thuhet se mijëra njerëz e kanë shpërndarë fotografinë e Linda Aliut e cila po e shijon punën e saj të ëndrrave si pol.ice. Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet