Lajm

NDIHMË/ Nëse e shihni këtë grua njoftoni menjëherë policinë (FOTO)

Nëse e shihni këtë grua duhet të njoftoni menjëherë policinë. Policia njofton se familjarët e shtetases, kanë deklaruar se Diana Bullari, 44 vjeçe, banuese në Cërrik, prej ditës së djeshme ka humbur çdo kontakt me ta. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Sipas policisë së Durrësit, ditëne e djeshme, Diana ka vizituar të bijën në këtë qytet, e cila banon në lagjen Nr.13 Plazh, dhe më pas është larguar. Diana Bullari është rreth 1.65 cm e gjatë me flokë të zeza (pak të thinjura) dhe ka të veshur një xhaketë ngjyrë të zezë, këmishë ngjyrë lejla me zinxhir, një palë pantallona ngjyrë blu dhe këpucë ngjyrë të verdhë. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT