Lajm

“Mu bëfshin h.elm për fëmijët nëse kam vj.e.dhur qoftë edhe 1 lek”. Del e verteta sh.o.kuese për Kryemadhin dhe Metën

Kandidati për deputet i Nismës Thurje, Endi Shabani ka dalë pak më parë me një status tejet ironik lidhur me kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi dhe Presidentin Ilir Meta./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Shabani iu referohet deklaratave të Kryemadhit dhe Metës, për fëmijët e tyre, dhe iu njerëzve duke thënë se si mund ata të mendojnë për fëmijët e shqiptarëve/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet