Lajm

Luljeta E perputhen kërkon burrë, tregon si i pëlqen s*ksi: Dua të

65 vjeçarja nga Fieri, është shfaqur si një zonjë pa komplekse dhe e gatshme për të flirtuar.E pyetur nëse do ta gjejë dashurinë në emision, ajo shprehet:/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“S’besoj, u trem bën nga hyrja e re, Landi, ky që bëri kërkesën për mua, taksisti dhe ndoshta u tre mbën për atë. E refuzova sepse nuk kishte as gjatësi ishte shumë i shkurtër, sa kofsha ime… Do i thosha: ‘Ti sa kofsha ime çfarë kërkon, që të bëjë edhe s*ks me mua, ai duhej të rrotullohej shumë…”, tha ajo/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet