Lajm

Ishin shoqe po u zunë keq? Fifi tregon si i ka gjërat sot me Luana Vjollcën

E pyetur nga fansat, Fifi ka treguar çfarë ka ndodhur vërtet mes tyre. Këngëtarja tregon se Luana e ka uruar privatisht dhe vazhdojnë të kenë marrëdhënie të mirë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Pak ditë më parë Fifi festoi 27-vjetorin me të ftuar personazhe VIP, por Luana nuk u pa gjëkundi. Kjo nisi edhe thashethemet se dy mikeshat nuk flasin më me njëra-tjetrën.“E kam marr urimin në privat. Ajo është e rëndësishme. Jo çdo dashuri duhet të publikohet”, ka shkruar Fifi, duke et ikuar Luanën./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet