Lajm

“Herët a vonë, do ndodhte”- Erla Mëhilli tregon pse po “braktis” Berishën

“Herët a vonë, do ndodhte”- Erla Mëhilli tregon pse po “braktis” Berishën/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Zedhenesja e ish kryeministrit Sali Berisha, Erla Mëhilli tha se para tre vitesh kishte marrë vendim për t’u tërhequr nga politika, pikërisht në momentin kur nuk pranoi të kandidonte për të qenë pjesë e Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…