Lajm

Del videoja e plotë/ Antonela e Atdheu paska dhuruar pamje me pullë të kuqe, puthje dhe fërkime në….

Takimi i Antonelës dhe Atdheun ka qenë plot surpriza. Pas masazhit, të dy kanë shijuar qëndrimin me njëri-tjetrin në xhakuzi teksa bisedonin me njëri-tjetrin.Antonela: Ka ardhur një Atdhe i ri. Atdhe: Më bëhet qejfi. Antonela: Do të më dehësh sot?/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Atdhe: Pse de hesh ti? Antonela: Po sillesh shumë mirë. Je gjithmonë tek njerëzit që ja vlejnë? Me mu nuk ke qenë gentleman.Atdhe: Është takimi i parë. Antonela: Nuk di si të të falenderoj për këto takime. Nuk di si të qëndroj serioze me ty.Atdhe: Ndihem shumë keq se më duket se po tallesh me mua. Antonela: Jo, ti po qesh me mua.Shikovid me poshte:/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet