Lajm

64-vjeçarja e Perputhen tregon pse e refuzoi taksistin: Ishte sa shala ime, nuk bënte dot s*ks me mua

64-vjeçarja e Perputhen tregon pse e refuzoi taksistin: Ishte sa shala ime, nuk bënte dot s*ks me mua/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Luljeta Nallbani, konkurrentja e Për’puthen 40+, një pensioniste 64-vjeçare. Jeton në Fier dhe është një zonjë pa komplekse. I pëlqen të udhëtojë dhe të bëjë palestër.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Sht.yp në pjesën market!ngu^t për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…