Lajm

U njoh me bashkëshortin që 15 vjeç, habit ish-ministrja jonë: I kam lënë fëmijët edhe kur kanë qenë me 40 temperaturë

Historitë e bukura të dashurisë janë shumë frymëzuese për të gjithë. E tillë është edhe historia e Klajda Gjoshës. Është njohur me bashkëshortin në moshën 15-vjeçare në vitin e parë gjimnaz,/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

kanë qenë shokë të ngushtë si fillim dhe më pas përjetuan një rrugëtim të bukur dashurie. Dashuri e cila i ka rezistuar jo vetëm kohës por edhe largësisë, pasi siç Klajda rrëfeu gjatë kohës që ajo studionte në Angli, bashkëshorti i saj ishte me studime në Itali./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet