Lajm

Ishin Shoqe Po Kane Dy Vite Që Nuk Flasin, Jasemina Dhe Ola Tregojnë Përse Janë Zënë

Që në hyrjen e Olës, vajzës më të re të Për’Puthen, u zbulua që ajo njihej më parë me Jasminën. Vajzat kanë sqaruar se përse kanë dy vite që nuk flasin me njëra-tjetrën./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ola: Njerëzit duan të dinë se përse jemi zënë ne të dyja. Jasmina: Pakënaqësi në shoqëri. Ola: Ndoshta ka ndikuar…Shtyp reklamen per ta shikuar videon