Lajm

Hajde-hajde! I dalin dhe Ledjanës pamjet me Mevlanin në makinë[VIDEO]

Mevlani dhe Ledjana po shihen dita-ditës dhe më të afërt me njëri-tjetrin pasi bënë deklaratën se janë në programin “Për’puthen” vetëm për njëri-tjetrin./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Së fundmi, Ledjana ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory video ku shfaqet duke udhëtuar në makinë së bashku me Mevlanin teksa duken mjaft të lumturAta vihen re duke i kënduar njëri-tjetrin, dhe konkurrentja këto imazhe i shoqëroi me një ‘emoji’ zemër, si dedikim për Mevlanin. Kujtojmë se deklarata e tyre për njëri-tjetrin ka ardhur pas 8 muajsh që ata kanë qenë pjesë e programit. Gjatë kohës që ishin duke shijuar një gotë verë në shoqërinë e njëri-tjetrit, Mevlani i tha Ledjanës se është brenda në emision vetëm për të./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet