Lajm

E Pap.Ritur! Juli Kërkon Rikthimin E Saj Në ‘Përputhen’, Tea I Jep Përgjigjen Surprizë

Ka disa muaj që është larguar nga “Përputhen”, por Tea vazhdon të jetë një nga vajzat më të komentuara, sidomos së fundmi pas ndarjes së papritur nga Bearti./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Megjithatë ka djem që duan rikthimin e saj në “Përputhen” dhe një prej tyre është Juli.“Do futeshe prapë?”, e pyet Juli Tean. “Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, ia kthen ajo duke treguar se nuk ka ndërmend t’i rikthehet programit… per me teper sht1p mb1 rek1ame1n me p0shte dhe ju del v1dj0 e tyre