Lajm

E Ndihmoi Albin Kurtin Për Ta Bër Qeverinë,Befason Dude Balaj:Kam Agjëruar Edhe Shtatzanë

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, ishte e ftuar pasditen e sotme në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur rreth përkushtimit të saj ndaj agjërimit dhe besimit islam./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo tregoi se ka nisur të agjerojë që në moshën 7-vjeçare dhe prej asaj kohe ka mbajtur Ramazan çdo vit, madje edhe gjatë shtatzënisë.“Kam qenë shtatzënë në vajzën dhe kam patur një shtatzëni shumë normale, pa komplikim, pa kurrë gjë. Unë kam ndjerë se mund ta bëja dhe e kam bërë”, tha ndër të tjera Duda… per me teper sht1p mb1 rek1ame1n me p0shte dhe ju dal1n pa.mjet e tyre/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet