Lajm

Duket Si Vajzë E Re/ S’do E Besoni Dot Se Sa Vjeçe Është Bërë Aktorja Monika Lubonja

Monika Lubonja feston 53-vjetorin e lindjes dhe ne nuk mund të mos i hidhnim një sy fotove të saj të shkuara, shkëputur nga filmat shqiptarë, ku ajo ka luajtu/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

.Por Monika ka qenë pjesë edhe e shumë shfaqjeve teatrale. Sot e shohim aktive në ‘Instagram’, e sërish si aktore…Shtyp reklamen per ti pare fotot/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet