Lajm

Çfarë po ndodh? Antonela dhe Fationi kapen ‘mat’ (foto)

Jo rrallehere konkurrentet e Perputhen jane kapur se bashku jashte emisionit. Por ndonjehere behen bashke disa cifte qe ngaterrojne komplet rrjedhen e ngjarjeve./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Se fundmi faqja Perputhen demaskime ka publikuar nje video te Antoneles e cila futet ne makinen e Fation Kuqarit.Nuk dihet se cfare donte dyshja se bashku pasi nuk kane dhene asnje reagim./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet