Lajm

“Burri më tradhtoi me mamanë time, por më e keqja është se djali im…”

Ndryshe ështe kur zbulon se partneri te ka tradhtuar dhe ndryshe kur zbulon se te ka tradhtuar me mamae tende.Por kjo është pikërisht ajo që i ndodhi /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Jamie Walker, një mama e dy femijeve nga SHBA.Ajo u bë virale në TikTok pasi ndau historine e saj një ditë pas ditëlindjes së saj të 33-të, teksa tha se burri i saj kishte fjetur me nenen e saj per… 5 vite/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet