Lajm

A E Besoni Dot Sa Vjeç Është Kjo Grua? Fansat Ngelin Pa Fjalë Me Pamjen E Saj

Një modele 50-vjeçare thotë se të huajt tronditen kur zbulojnë moshën e saj. Kur ishte 40 vjeç ajo i kishte dy fëmijët e saj Tristan 6 vjeç dhe Kaidyn 3 vjeç, kjo ishte një nga arsyet pse njerëzit mendonin se ajo dukej më e re./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Renae Olivia e cila jeton në New York, SHBA, me burrin e saj Ken dhe fëmijët e tyre, ka më shumë se 50,100 ndjekës në Instagram. Ajo mendon që veshja e saj elegante e ndihmon të duket më e re, por gjithashtu përpiqet të ruajë pamjen e saj rinore dhe në mënyra të tjera… per me teper sht1p mb1 rek1ame1n me pp0shte dhe ju dal1n pa.mjet e tyre/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet