Lajm

21 vjeçarja bëhet hit në internet duke mbajtur karrigen me gjoksin e saj(VIDEO)

Një studente me gjinj të mëdhenj është bërë sensacion në internet pasi filmoi se çfarë mund të mbajë gjoksi i saj./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Catrin Williams, nga Newport në Uells, filloi të filmonte veten duke u mbështjellë me gjëra të ndryshme nën gjoksin e saj për t’u argëtuar, por ishte e habitur kur zbuloi se sa të popullarizuara u bën videot e saj.Ajo e kuptoi se mund të mbante sende si një shportë rrobash, një dritë të madhe dhe madje edhe një karrige pa ndonjë ndihmë përveç gjoksit të saj/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet