Lajm

Pamjet në brendësi çifti kapet duke bërë s* ks në tualetin e restorantit të njohur, i ndodh ha.taja[VIDEO]

Pamjet në brendësi çifti kapet duke bërë s*ks në tualetin e restorantit të njohur, i ndodh ha.taja.Një ngjarje e rrallë dhe një skenë vërtet e pazakontë ka ndodhur në një prej restoranteve të njohura të Nando’s,/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

sipas nje kamerieri i cili e pa te gjith skenen qifti sapo ishin njoftuar ne restorant pastaj mbas gjysme ore iken per ne tualet.çifti u nxor jashtë sepse nuk e përmbajtën dot veten në tualet / Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive