Lajm

Mahnitese! Dalin pamjet perfundimtare te spitalit te ri te Fierit, ja si duket nga brenda (Video)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje si duket spitali Rajonal i Fierit në ditën 89./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Spitali Rajonal Memorial i Fierit do të jetë modeli i parë i një spitali publik me autonomi të mirëfilltë spitalore. Ndërtimi këtij spitali shtrihet në një hapësirë prej 50000 m2 nga e cila 13.000 m2 i dedikohet godinës e cila do të jetë me 1 dhe 2 kate./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet