Lajm

Kur pediatri pa foton, i shkroi mesazhin urgjent të atit… dhe shpëtoi vogëlushen!!

Falë rastësisë, syrit të mrehtë të pediatrit dhe veprimit të shpejtë të babait, kjo foshnjë u shpëtua. E gjithë kjo filloi kur babai postoi foton e parë të vajzës së tij të vogël në rrjetet sociale, pasi i kishte bërë banjë. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Një pediatër që e pa fotografinë online rastësisht vuri re se diçka nuk ishte në rregull me vajzën e vogël. Pediatri nuk ngurroi t’i shkruante një mesazh babait: “A nuk janë sytë e saj pakëz të verdhë? Kam përshtypjen unë ndoshta, pasi imazhi nuk është shumë i qartë. Është ndoshta asgjë, por mund të jetë simptomë e verdhëzës së të porsalindurës, diçka shumë e zakonshme në ditët ose javët e para të jetës./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet