Lajm

Kishte 18 vite që priste, 42-vjeçarja bekohet me 5 fëmijë njëherësh…

Babi i fëmijëve e quajti lindjen e tyre si momentin më të bukur të jetës së tij dhe i bëri thirrje qeverisë dhe kujtdo që ka mundësi që ta ndihmojë për t’i rritur./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një 42 vjeçare ka sjellë në jetë pesënjakë pas 18 vitesh pa fëmijë. Fëmijët, dy vajza dhe tre djem erdhën në jetë më 17 prill me anë të një operacioni cezarian dhe së bashku me nënën gëzojnë shëndet të plotë. Nëna Uchenna Okeigbo, e cila jeton në Nigeri, për vite me radhë kishte tentuar të mbeste shtatzënë, por pa asnjë rezultat./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet