Lajm

“Je sa taka ime”, degradon debati mes Antonelës e Sindit (Fotot)

Takimi katër minutash mes Sindit dhe Atdheut ka ndezur gjakrat mes saj dhe Antonelës. Në debat e sipër vajza nga Shkodra e ka ofenduar duke i thënë se është sa taka e këpucës së saj, pasi Sindi i tha se mos ndjente konkurrencë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Sindi: Po ndjen konkurrencën Antonela?Antonela: Je sa taka ime 12 centimetra.: Kjo dashuria juaj nga hiçi të duket e besueshme?Antonela: Je xheloze?Sindi: Xhelozinë e ke ti shpirt që më krahason me takën./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet