Lajm

I ndodh lNClDENTl në emisionin e ‘Përputhen’, 64- vjeçares nga Fieri e tradhton minifųndi[VIDEO]

I ndodh lNClDENTl në emisionin e ‘Përputhen’, 64- vjeçares nga Fieri e tradhton minifųndi/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Shkaktoi zhurmë në media dhe rrjetet sociale hyrja e 64-vjeçares nga Fieri në ‘ Përputhen’ që ka treguar se është një grua pa komplekse dhe e palastruar.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve