Lajm

Vajza E Gjyste Vulaj Nuk E Ndjen Të Ftohtit, Në Mes Të Borës Del Me Bluzën E Shkurt, Nxeh Fansat

Ajo ka arritur të marrë vëmendje në mediat rozë që nga publikimi i fotografive provokuese, /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Zeshkanja bukuroshe ka fituar shumë zemra të fansave të saj të cilët kanë filluar të përcjellin në llogarinë e saj isntagram.Rosana ka publikuar një fotografi, teksa shihet se ka rrezikuar mjaftë shumë duke realizuar disa fotografi në temperaturat e ultë me një bluzë transparente… per me teper sht1p mb1 rek1ame1n me p0shte dhe ju dal1n pa.mjet e saj/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet