Lajm

Tuna ‘Ndezi’ Instagramin, Me Fustanin Engusht Vë Në Pah Asetet

Altuna Sejdiu – TunaKëngëtarja, ka kohë që nuk ka publikuar fotografi ku ka treguar linjat trupore.Sonte, Tuna ka marrë vëmendjen me fustanin e kuq, /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Artistja kosovare, ka ndarë me ndjekësit dy foto me të cilat ekspozoi gjoksin dhe në të çarën e fustanin vuri në pah njërën këmbë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet